PIKNIK Z LGD 2018

9 czerwca w miejscowości Boćki odbył się III Piknik z LGD. Podczas imprezy na scenie zaprezentowały się następujące zespoły: Kalinka, Ruczajok, Klekociaki, Klub Seniora Róże Jesieni, Kapela Podlaska, Harmoń, Zababony, Aga eN oraz zespół Top Girls. Na koniec odbyła się dyskoteka poprowadzona przez DJ’a.
Różnorodność zaplanowanych atrakcji sprawiła, iż każdy znalazł coś dla siebie. Wszyscy zainteresowani mogli z bliska obejrzeć sprzęt wystawiony przez Straż Graniczną w Czeremsze. Dużym zainteresowaniem cieszyły się dmuchańce dla dzieci. W ofercie festynu znalazły się również stragany ze słodyczami i zabawkami oraz stoiska gastronomiczne. Przybyli goście mogli obejrzeć też pokaz udzielania pierwszej pomocy w wykonaniu Straży Pożarnej.

Podczas Pikniku utworzone zostało stoisko LGD, w którym zainteresowani mieszkańcy mogli uzyskać informacje nt. LGD i jej działalności oraz otrzymać bezpłatne materiały promocyjne.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z imprezy.