PIKNIK Z LGD 2021

W dniu 19 czerwca 2021 roku w miejscowości Narewka odbyła się V edycja „Pikniku z LGD” zorganizowanego przez Lokalną Grupę Działania „Puszcza Białowieska przy współpracy z Gminą Narewka oraz Gminnym Ośrodkiem Kultury w Narewce, realizowanego w ramach projektu RPPD.09.01.00-20-0554/20 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji Lokalnej Grupy Działania „Puszcza Białowieska”. Piknik był współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

Piknik rozpoczął się występem zespołu Kalinka. Później nastąpiło oficjalne otwarcie imprezy przez Prezesa LGD – Eugeniusza Kowalskiego oraz Pana Wójta Gminy Narewka -Jarosława Gołubowskiego. Następnie na scenie zaprezentowały się inne zespoły wokalne: Narewczanki, Zespół wokalny GOK w Narewce, Chutar z Gródka, Werwoczki, Harmoń, Studio Piosenki FART oraz gwiazda wieczoru zespół DEFIS. Mieliśmy również zaszczyt obejrzeć występy dwóch grup tanecznych z Narewki. Na koniec odbyła się dyskoteka poprowadzona przez DJ’a. Występy zespołów przeplatały wiadomości udzielane nt. Lokalnej Grupy Działania, jej specyfiki, zakresu działalność, RLKS oraz funduszu wiodącego. W międzyczasie odbywał się konkurs z wiedzy z zakresu funkcjonowania LGD Puszcza Białowieska.

Poza wspomnianymi konkursami i nagrodami dostępny był szereg atrakcji towarzyszących. Stoiska informacyjne Straży Granicznej, stoisko promocyjne Gminy Narewka, stoisko promocyjne filmy PRONAR, punkt konsultacyjny LGD, stragany z łakociami, stoisko gastronomiczne oraz charytatywny kiermasz dla 2 letniego Mikołaja, który choruje na SMA. To wszystko było do dyspozycji przybyłych gości w jednym miejscu i czasie.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z imprezy.

fot. Archiwum GOK w Narewce