KONSULTACJE SPOŁECZNE LOKALNEJ STRATEGII ROZWOJU

06 maj KONSULTACJE SPOŁECZNE LOKALNEJ STRATEGII ROZWOJU

W związku z aktualizacją Lokalnej Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność Lokalnej Grupy Działania „Puszcza Białowieska” na lata 2014-2020 (LSR) Zarząd Stowarzyszenia LGD „Puszcza Białowieska” zwraca się z uprzejmą prośbą o przekazywanie uwag i opinii do proponowanych zmian.

Dokument wraz z proponowanymi zmianami dostępny jest poniżej – proponowane zmiany w tekście zaznaczono kolorem czerwonym, a tekst proponowany do usunięcia zaznaczono kolorem żółtym/ przekreślono.

W związku z zaistniałą sytuacją dotyczącą zagrożenia epidemiologicznego koronawirusem SARS-CoV-2 i koniecznością zapobiegania rozprzestrzenianiu się tej choroby informujemy, iż konsultacje społeczne Lokalnej Strategii Rozwoju odbywać się będą jedynie pisemnie.

Uwagi do proponowanych zmian lub nowe propozycje zmian należy zgłaszać na podanym niżej formularzu do dnia 20 maja 2021 r. do godz. 12.00 drogą elektroniczną na adres: biuro@lgd-puszcza-bialowieska.pl lub pocztą na adres LGD „Puszcza Białowieska” ul. Parkowa 3, 17-200 Hajnówka (decyduje data wpływu).

Załączniki:

Lokalna Strategia Rozwoju

Formularz uwag

W związku z prowadzonymi konsultacjami uprzejmie prosimy o wypełnienie ankiety i odesłanie jej w terminie do dnia 20 maja 2021 r. na adres mailowy: biuro@lgd-puszcza-bialowieska.pl lub pocztą na adres LGD „Puszcza Białowieska” ul. Parkowa 3, 17-200 Hajnówka. Dostarczone przez Panią/Pana informacje pozwolą nam sprawnie wykorzystać budżet LSR w perspektywie finansowej 2014-2020.