Zaproszenie na szkolenie z zakresu podejmowania i rozwijania działalności gospodarczej w ramach PROW

13 lis Zaproszenie na szkolenie z zakresu podejmowania i rozwijania działalności gospodarczej w ramach PROW

Lokalna Grupa Działania „Puszcza Białowieska” zaprasza na bezpłatne szkolenie z zakresu Podejmowania i rozwijania działalności gospodarczej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Jest ono organizowane w związku z planowanym ogłoszeniem naborów wniosków (w I połowie 2019 roku) na operacje z wyżej wymienionego zakresu.

Szkolenie adresowane jest do przedsiębiorców prowadzących mikro- lub małe przedsiębiorstwa oraz osób fizycznych zamierzających rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej z obszaru następujących gmin: Białowieża, Bielsk Podlaski,  Boćki, Czeremcha, Czyże, Dubicze Cerkiewne, Hajnówka (gm. wiejska), Kleszczele, Narew, Narewka, Orla.

Szkolenie odbędzie się w dniu 12 grudnia 2018 r. w sali nr 12 Urzędu Miasta w Hajnówce (ul. A. Zina 1).

Osoby zainteresowane szkoleniem prosimy o wypełnienie i podpisanie Formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres: Lokalna Grupa Działania „Puszcza Białowieska”, ul. Parkowa 3, 17-200 Hajnówka lub faksem pod numer (85) 682 50 26 lub na e-mail (skan podpisanego zgłoszenia) biuro@lgd-puszcza-bialowieska.pl w terminie do 5 grudnia 2018 r. 

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona! Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenie zmian w programie.

 

Osoby do kontaktu w/s organizacji i rekrutacji:

Karolina Kraśko, tel. 85 682 50 26, 782 770 711.

 

Pliki do pobrania

 

Szkolenie współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020